DSpace
 

iRepository at Perpustakaan UniMAP >

Browsing by Title

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 23111 to 23130 of 55438
< previous   next >
Issue DateTitleAuthor(s)
12-Nov-2012Kannathasan, Faizah ungguli acara 200mAnon
24-Oct-2017Kanser bakar semangatMuhammad Saufi, Hassan; saufi@hmetro.com.my
Jun-2008Kanser Paru-ParuRusnani Omar
3-Oct-2011Kanser prostat ancam lelakiAnon
22-Jan-2006Kantin asrama diarah tutupMuhd Nizam Abd Hamid
25-Feb-2017Kanun Melaka Perlembagaan Tanah MelayuAnon
Mar-2013Kaolin-based geopolymers with various NaOH concentrationsHeah, Cheng Yong; Kamarudin, Hussin, Brig. Jen. Dato' Prof. Dr.; Mohd Mustafa Al-Bakri, Abdullah; Mohamed, Bnhussain, Prof. Dr.; Luqman, Musa, Dr.; Khairul Nizar, Ismail, Assoc. Prof. Dr.; Che Mohd Ruzaidi, Ghazali, Prof. Madya; Liew, Yun Ming; chengyongheah@gmail.com; vc@unimap.edu.my; mustafa_albakri@unimap.edu.my; luqman@unimap.edu.my; nizar@unimap.edu.my; ruzaidi@unimap.edu.my; yun86_liew@yahoo.com
17-Jan-2013Kapal beku latihan amaliSyed Azwan, Syed Ali; syedazwan@bharian.com.my
7-May-2006'Kapal BN' pilihan terbaikAnon
19-Jan-2018Kapal peninjau lewat xjejas pencarianSyed Azwan, Syed Ali; syedazwan@bh.com.my
19-Jan-2011Kapal peronda generasi baru buatan tempatanAmizul Tunizar, Ahmad Termiz
23-Jan-2011Kapal pesiaran hibridMohd. Ridzwan, Iman; ridzwan.iman@utusangroup.com.my
26-Jul-2012Kapsul peti kecemasan rekaan UPMAnon
8-Sep-2016Kapten MH370 didakwa hantar WhatsApp sebelum nahasMohd Iskandar, Ibrahim; mohd_iskandar@bh.com.my
Dec-2017KarelMohd Shahrul Annuar, Alawi; Syed Mohd Helmi, Syed Azmi
Apr-2009Karniawan 2009Fathul Azan, Faezan
17-Jan-2011Karnival 'Jom Masuk U' jadi pusat rujukan pelajar, ibu bapaSharifah Salwa, Syed Akil; inasalwa@bharian.com.my
11-Jan-2013Karnival Alumni UiTM Mac iniAnon
6-Oct-2011Karnival bola keranjang UMP pilih pemain terbaikMohd Azrone, Sarabatin; azrone@bharian.com.my
30-May-2013Karnival buku, komputer di UTeMAnon
Showing results 23111 to 23130 of 55438
< previous   next >

 

Valid XHTML 1.0! Perpustakaan Tuanku syed Faizuddin Putra, Kampus Pauh Putra, Universiti Malaysia Perlis, 02600, Arau Perlis
TEL: +604-9885420 | FAX: +604-9885405 | EMAIL: rujukan@unimap.edu.my Feedback